BAYER FULL
BAYER FULL
Oficjalne forum zespołu Bayer Full

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Info z planu teledysku "Żono moja"
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum BAYER FULL Strona Główna -> O zespole
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Michal Mc
Admin

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 8:23 pm    Temat postu: Info z planu teledysku "Żono moja" Odpowiedz z cytatem

Mam dla Was newsa. 2 września miałem przyjemność być na planie teledysku do piosenki "Żono moja", którą Bayer Full nagrał za namową wydawcy. Sławek zmienił nieco tekst piosenki i dopisał własną zwrotkę.
Teledysk pojawi się niebawem w Internecie na onecie.

Piosenka bedzie miała nowy klimat, inny niż dotychczasowe wersje. Bardzo fajnie zrobiony jest początek piosenki, gdzie solo zaczyna śpiewać Beata Smile

Jakoś na dniach na stronie radia zamieszczę fotorelacje z planu, wiec jeszcze o tym napiszę tu. Na razie tylko zaostrzam wam apetyt Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ola
Site Admin

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o rany! Jesli to jet ta piosenka o ktorej mysle.... Evil or Very Mad

Te slowa kieruje do zespolu:
Kochani! Ten kawalek jest juz nieco oklepany, a Was stac na wiecej, na o wiele lepsze utwory, nawet covery. Z calym szacunkiem - czy Wy jeszcze kiedykolwiek nagracie choc jedna autorska piosenke, czy juz zawsze beda tylko covery swoich utworow i utworow innych wykonawcow? Mam wrazenie, ze to hit jednego sezonu, wiec czy warto tak w ciemno rozmieniac sie na drobne? STAC WAS NA O WIELE WIECEJ!!! PRZEZ WSZYSTKIE TE LATA WASZEGO ISTNIENIA UDOWODNILISCIE TO NIE RAZ!!! CO BEDZIE NASTEPNE W KOLEJCE?! JOZIN Z BAZIN?! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wprost

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oni juz naprawde nic nie musza Smile
zreszta jak jada na koncert, to ludzie wola sluchac "blondyneczki" niz nowego kawalka. a to dlatego, ze sluchacze po prostu moga go nie znac (trudniej o promocje utworu).
muzyka bayer fulla odstaje od wspolczesnego- dyskotekowego DP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blondyneczka

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie całkowcie zgadzam z Ola-ta piosenka jest już tak oklepana,ze ja np.na sam tytuł dostaje apopleksji(Barachołka rznie a po kilka razy w jednej audycji).poza tym-jak dla mnie-jest to denna,pozbawiona smaku piosenka.Nasz zespół stać na naprawdę wspaniale piosenki.

kiedy znów będę mogła usłyszeć na żywo ukochany zespół i tę cudowną muzykę.
Powrót do góry
Ola
Site Admin

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wprost ma racje Smile Ja tez zdecydowanie wole Blondyneczke czy jakies inne przeboje typu: Jaworzyna, albo juz nawet Lipka zielona, czy Oj ty Haniu. To przynajmniej sa jakies sensowne kawalki, z jakims madrym tekstem, maja jakies przeslanie. Ja wlasnie dlatego pokochalam wlasnie ten zespol, choc w DP jest wiele swietnych zespolkow. Wlasnie tym mnie urzekli, ze nie graja typowego DP, takiego dennego, plytkiego na jedno kopyto. A tym razem co? Zanizyli sobie poprzeczke?! Znudzeni sa juz graniem?! Ok, rozumiem, ze to proba dotarcia do mlodszej czesci fanow tej muzyki, tylkoi zastanawiam sie, czy nie da sie inaczej?
Mam nadzieje, ze nikogo tymi postami nie urazilam. Ja poprostu mowie co czuje. a mysle, ze lepiej powiedziec prawde, nawet jesli kogos moze nieco urazic, niz udawac, ze wszystko jest ok. To, ze jestem fanka tego zespolu, nie oznacza, ze wszystko co zrobia bede pochwalac. Jesli cos mi sie nie podoba poprostu to mowie. Moze zespol ma inne zdanie na ten temat-ok, szanuje to, ale wyjatkowo w tej kwestii sie nie zgodzimy.Nie bede kryc, ze tesknie za dawnymi czasami, kiedy bylo wiecej autorskich utworow, kiedy z dzika przyjemnoscia mozna sie bylo zasluchac w tekst, zaglebic w niego, kiedy sie czulo, ze to nie jest taki tam byle jeki tekst, zeby tylko byl, ale tekst pisany sercem, o tym, co naprawde sie czuje. Nie mam nic przeciwko coverom, ale nie tekim jak ten! PLYCIZNA, OKLEPANE, DENNE!!!
Powrót do góry
blondyneczka

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 5:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Arek ma racje,zresztą moja wypowiedz również dotyczy wykonania tej piosenki przez zespól MASTERS,wykonania Naszego zespołu nie znam i wiem,ze jak już sie podjął wykonania,to zrobi to perfekcyjnie i ICH wykonania bede mogla słuchać na okrągło.

Powrót do góry
roland
Admin

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z jakiej racji został usunięty mój post nie było w nim słów niecenzuralnych
po drugie miałem prawo wypowiedzieć sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Michal Mc
Admin

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 7:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roland napisał:
hmm kogo uraziłaś tym postem a no mnie uraziłaś Denny to był twój komentarz do tej piosenki żeby coś skrytykować trzeba pierw tego wysłuchać ja przesłuchałem ta piosenkę kilka krotnie w wykonaniu Bayer Full
i powiem ze jest ona wykonana w pełni profesjonalnie
,,zono moja,, została ku mojemu zaskoczeniu lepiej wykonana niż przez zespół Masters Sławek dopisując 1 zwrotkę bardziej ze tak się wyrażę ,,urozmaicił ,, ten tekst przy czym wykonanie ,,zono moja,, w stylu Latino mi niezwykle przypadł do gustu
A wracając do twojego postu był on w stylu Trixi i Oryginalnej
Proponuje ci Ola zebys załozyła forum na którym bedziesz mogła tego typu tekściki wypisywac na temat Bayer Full bo rażą mnie tego typu ,,płytkie,, posty

Prosze prosze, do czego tu dochodzi... do usuwania postów :-/ bo coś komuś się nie spodobało...

Nie zauważyłem, by w poście Rolanda były jakiekolwiek podstawy do usunięcia jego wypowiedzi Exclamation Exclamation Exclamation
Wręcz mogę podpisać się pod jego postem i stanąć po jego stronie. Ma chłopak racje.

Grupa Masters nie jest tez autorem tej piosenki. Ma ona swoje źródła w Chorwacji! A słuchając Masters i Bayer Full - moznaby stwierdzic ze to dwie rózne piosenki.
Poza tym jak napisałem na początku, Sławek zmienił tekst tej piosenki i dopisał własną zwrotkę. Czemu od razu krytykujecie, skoro nie znacie wykonania??????
Powrót do góry
Ola
Site Admin

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, moze nieco za ostro sie wyrazilam, sory. Mad Poprostu ten kawalek strasznie dziala mi na nerwy. Zobaczymy co BF zdzialal z tego.
Po drugie: nikt nikomu nie moze zabronic wyrazania wlasnego zdania! Po prostu uwazam ze zespol stac na o wiele, wiele wiecej niz ulepszanie hitow jednego sezonu!
Po trzecie: Roland-szanuje twoje zdanie, oczywiscie masz prawo sie ze mna nie zgodzic, jednak nie obrazaj sie na mnie tylko dlatego, ze skrytykowalam cos, co ty lubisz. Bron Boze nie biez tego do siebie! Szanuje cie jako czlowieka i usera.
Po czwarte: zgadzam sie z Michalem, ze nie mozna mieszac osobistych wzgledow i forum ze soba. Nie zostal w zaden sposob naruszony regulamin, wiec nie bylo podstaw do usuniecia postu Rolanda.
Ja nie chcialam nikogo urazic tamtym postem. Poprostu napisalam co mysle, co czuje. Wy macie przeciez prawo sie ze mna nie zgodzic, ale i tak to nie zmieni naszych uczuc do zespolu Smile
Powrót do góry
blondyneczka

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 7:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przede wszystkim zaszło tu oooooooooooogromne nieporozumienie bo zarówno Ola jak i ja wyrażałyśmy opinie na temat piosenki w wykonaniu zespołu Masters,a to wykonanie obie(Ola tez słucha Barachołki),znamy aż do obrzydzenia.nie była to opinia na temat wykonania przez Nasz Bayer Full.
poza tym dajmy spokój kłótniom,nikt nie chce tu nikogo obrażać,a jedynie wyraża własne zdanie.

Powrót do góry
Michal Mc
Admin

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 11:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak obiecałem, na stronie radia zamieściłem małą fotorelację z planu teledysku Smile http://www.irn.pl/galeria,Plan%20teledysku%20BF.html
Zapraszam do obejrzenia.
Powrót do góry
tomek_27

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście lepiej jest żeby zespół pisał własne piosenki i takie śpiewał na koncertach.W tym przypadku nie podoba mi się,że zajęli sie tegorocznym hitem mocno spopularyzowanym.Gdyby upłyneło kilka lat nie miałbym pretensji.Być może piosenka w ich wykonaniu jest lepsza ale to jednak Masters jako pierwszy ją nagrał i trzeba powiedzieć,że stała się hitem przynajmniej wesel.I raczej będzie juz zawsze kojarzona z zespołem Masters.
Powrót do góry
Ola
Site Admin

PostWysłany: Pon Wrz 08, 2008 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialam wczoraj mozliwosc na koncercie uslyszec ten kawalek w ich wykonaniu. Jest ok, ale ja nadal nie palam do tego zadna szczegolna sympatia.
Powrót do góry
Nawrotka

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 11:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podsumowując... Z tak wielkiej popularności piosenki 'żono moja' wynika fakt iż najlepiej teraz sprzedaja się piosenki weselne.. czyżby disco polo wracało do korzeni? Uwielbiam w swoich wypowiedziach cytować Pana Sławomira Ś. 'to własnie sieganie po biesiadnosć' sprawia ze Polacy tak chetnie słuchają disco polo. Smile Tutaj Bayer Full powinien mieć wielkie pole do popisu bo kto jak kto ale własnie oni wykonują najwięcej biesiadno - weselnych utworów. I sądze ze zamiast nagrywać nutę żono moja która i tak notabene w ich wykonaniu stała się juz hitem, trzeba było spróbować z jakąś inną równie znaną z wesel piosenką powiedziałabym nawet ludową Smile Efekt? sądzę ze byłby podobny. Chociaż rozumiem ze zespół chciał skorzystać z popularności tej piosenki. Ale rok temu były kanikuły i do znudzenia Zaufaj mi, wyluzuj się, odpowiedz mi.. itd łeeee
Uważam ze teraz BF powinien wylansować jakiś biesiadny przebój - stary nowy hit Smile Takie me zdanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ola
Site Admin

PostWysłany: Pon Paź 06, 2008 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem skad, ale twoj nick skads mi jest znany...
A co do twojej wypowiedzi-masz racje, kto jak kto, ale BF najlepiej sie zna na piosenkach biesiadno-weselnych i ma w tym najwieksze doswiadczenie.
Zauwazylam, ze zespol nie wstydzi sie ryzykowac cowerow, ktore i tak juz sa przebojami. nie wstydza sie te wdrazania do swoich utworow nieco nutek innych gatunkow muzycznych. Moze niektorym sie to nie podoba, kazdy ma prawo miec swoje zdanie, natomiast ja uwazam, ze to tylko wychodzi zespolowi na dobre. Wlasnie ta elastycznosc mi sie podoba najbardziej.
Mysle, ze Twoja wypowiedz bedzie wzieta przez zespol pod uwage, bo kto jak kto, ale Oni swietnie ptrafia zrobic cos z niczego. Zono Moja jest tego przykladem. Oryginalna wersja w wykonaniu grupy Masters dziala mi na nerwy, a wersje BF wrecz uwielbiam Very Happy (nie sadzilam, ze kiedykolwiek to powiem hehehehe).
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum BAYER FULL Strona Główna -> O zespole Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: